fbpx

KÚPIŤ E-BIKE / PORADIŤ SA

Na trhu dnes nájdete neprehľadné množstvo výrobcov a modelov elektrobicyklov. Vyznať sa v tom nie je jednoduché a ľahko sa môže stať, že si kúpite nevhodný e-bike, alebo zbytočne zle investujete svoje peniaze. 

V bežných obchodoch sa vám často snažia predať to, čo majú skladom a nie to, čo potrebujete a čo je pre vás najlepšie. Prípadne je tam nedostatočne odborný personál, ktorý sa e-bikom nerozumie a ani na nich nejazdí, preto nevie zhodnotiť vaše potreby. 

V RIDE začíname najskôr vašimi potrebami a až následne vytipujeme a dodáme e-bike, ktorý bude spĺňať vaše očakávania. E-biky priamo nepredávame, ale zabezpečujeme a organizujeme ich predaj. Nelimituje nás žiadny dodávateľ – dodávame všetky značky.

Poskytujeme: 

  • základné online poradenstvo ako napríklad porovnanie modelov 
  • pokročilé poradenstvo s kompletným výberom e-biku
  • doplnkové služby vrátane výberu dodávateľa, servisu a dovozu e-biku a dohodnutia najlepšej ceny
  • dodanie e-bikov zabezpečujeme cez naše partnerské odberné miesta
  • servis zabezpečujeme cez našu servisnú partnerskú sieť
  • ak nenájdete svoj vysnívaný ebike na slovensku, zabezpečíme ho aj zo zahraničia

Už nemusíte tráviť svoj voľný čas surfovaním po internete, trápením sa nad značkami, špecifikáciami a hľadaním predajcov či servisov. Urobíme to za Vás. 

“Železo” zo skladu dokáže predať každý, ale vybrať to správne práve pre vás, len málokto.  Naše služby spojené s výberom e-biku sú platené, pretože ich hodnota je podľa nás najväčšia. Ich cena sa Vám vráti v ušetrenom čase, vo výhodnej kúpe a hlavne v spokojnosti a radosti z jazdy na správne vybranom elektrobicykli.